Gdzie kupić wejściówki na krakowskie wydarzenia?

Kraków to miasto, które słynie ze swojej bogatej i zróżnicowanej oferty wydarzeń kulturalnych. Właściwie w każdym miesiącu odbywają się tu koncerty, festiwale, spotkania autorskie oraz pozostałe eventy o charakterze kulturalnym. Za organizację wielu z nich odpowiedziane jest Krakowskie Biuro Festiwalowe – istniejąca od ponad 20 lat instytucja, która promuje Kraków na arenie ogólnopolskiej i światowej. Wstęp na większość wydarzeń wymaga posiadania biletu. Gdzie można go kupić lub wygenerować zupełnie bezpłatnie? O tym powiemy poniżej!

Jakie wydarzenia kulturalne w Krakowie czekają na nas w tym roku?

Kraków jest jednym z miast w Polsce o najszerszej i najbardziej urozmaiconej ofercie kulturalnej. Odbywają się tu zarówno cykliczne wydarzenia, jak i eventy organizowane okazjonalnie. Wszystkie je łączy kulturalny charakter, który cieszy się szczególnym uznaniem osób, dla których kultura, sztuka i muzyka pełnią bardzo istotną rolę w codziennym życiu. Tak bogata i zróżnicowana oferta kulturalna Krakowa sprawia, że stolicę Małopolski odwiedzają liczni turyści – wielu z nich gości w mieście właśnie z powodu konkretnego wydarzenia, w którym pragnie wziąć udział.

W związku z tak dużym zainteresowaniem, jakim cieszą się wydarzenia kulturalne w Krakowie, wstęp na większość z nich wymaga posiadania biletu. Wejściówki można zarówno kupić, jak i wygenerować je bezpłatnie. Wiele z wydarzeń kulturalnych w mieście jest organizowanych bezpłatnie, co pozwala na wzięcie w nich udziału każdej zainteresowanej osobie, pod warunkiem jednak, że wcześniej zaopatrzy się w bilet. Jego zdobycie jest o tyle proste, że wejściówki na krakowskie wydarzenia można wygenerować przez internet. Specjalnie w tym celu z inicjatywy KBF powstała bowiem strona KBF:BILETY, na której można kupić bilety lub wygenerować darmowe wejściówki na wydarzenia kulturalne w Krakowie.

Gdzie kupić wejściówki na krakowskie wydarzenia?

Idea portalu KBF:BILETY. Dlaczego warto przystąpić do programu lojalnościowego?

Na stronie KBF:BILETY dostępne są nie tylko bilety na wszystkie wydarzenia w Krakowie, jakie są zaplanowane na dany okres czasu, ale także plan i opis poszczególnych z nich. Dzięki temu można szybko zapoznać się z wydarzeniami, które już wkrótce odbędą się w Krakowie oraz wybrać te, w których chcemy wziąć udział. Bilety można kupić na stronie, aczkolwiek wiele osób decyduje się na pobranie na telefon specjalnej aplikacji, która daje dostęp do programu lojalnościowego KBF:PLUS. Jego uczestnicy zbierają punkty za zakupione bilety, które następnie mogą wymienić na darmowe wejściówki na krakowskie wydarzenia, zniżki lub inne nagrody.

Oprócz bezpłatnego wstępu na eventy, uczestnicy programu uzyskują także dostęp do przedsprzedaży biletów, dzięki czemu mogą kupić wejściówki na wydarzenia w Krakowie zanim trafią one do oficjalnej sprzedaży. Mogą także wybierać najlepsze miejsca na widowni, a także uzyskać dostęp do spotkań z autorami i innymi miłośnikami kultury, które najczęściej odbywają się w kameralnym, limitowanym gronie. Wszystkie zakupione bilety mają dostępne w telefonie, co pozwala mieć je wszystkie zawsze przy sobie.