7 pomysłów na imprezy integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne mają wiele zalet. Budują lojalność, motywację i zaangażowanie pracowników w rozwój firmy.  Ponadto jednoczą zespół, poprawiają atmosferę i komunikację. Dlatego coraz firm decyduje się na takie rozwiązanie.

Strefa

To klub muzyczny, pub, miejsce spotkań, przestrzeń warsztatowa. Strefa jest nowym i nietypowym miejscem na kulturalnej mapie Krakowa. Znajduje się w centrum Starego Miasta, przy ul. Św. Tomasza 31. Koncentruje się na koncertach i działaniach edukacyjnych. Promuje wykonawców muzyki etno.

Ważnym projektem jest Dwukropek, czyli cykliczne interdyscyplinarne forum skupiające młodych artystów, głównie z dziedziny poezji śpiewanej. Ponadto Strefa organizuje warsztaty i imprezy taneczne.

7 pomysłów na imprezy integracyjne

Zielono Mi

To jedyny w swoim rodzaju bar w zielonej części Krakowa, w pobliżu Kopca Kościuszki. Jest popularnym miejscem wśród mieszkańców i turystów. Można tutaj spotkać lokalnych artystów i aktorów. W Zielono Mi ceny są dużo bardziej atrakcyjne niż w barach w centrum miasta. Panuje tam wspaniała atmosfera. 

Galeria Otwarta Pracownia

Znajduje się ul. Dietla 11. Jest jednym z artystycznych klejnotów Krakowa. Prowadzi ją kolektyw artystyczny. To przestrzeń dla utalentowanych artystów, którzy chcą pokazać swoje prace. Galeria jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od 18 do 20 lub po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej.

Baccarat Music Club

To wspaniałe miejsce. Można się tutaj wytańczyć do białego rana. W tym ogromnym klubie znajduje się 10 pokoi o powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych. Warto też wspomnieć o wyjątkowo luksusowym pokoju VIP. 

Baccarat nie jest standardowym klubem piwnicznym z kulkami dyskotekowymi, żyrandolami i designerskimi meblami. Międzynarodowi DJ-e puszczają house, latino i disco beaty. 

Skoki spadochronowe

Jeśli jesteś odważny, zwróć uwagę na skoki spadochronowe w Krakowie. Warto wybrać się do ośrodka, który zatrudnia profesjonalnych instruktorów. Skok w tandemie cieszy się coraz większą popularnością wśród zwolenników adrenaliny. 

Samolot sportowy może Cię zabrać 4000 metrów nad poziomem morza. Instruktor wypcha Cię z samolotu, ale nie martw się, skoczy razem z Tobą. Podczas skoku tandemowego będziesz podziwiać fantastyczny widok z góry.

Park Wodny

Oferuje zarówno otwarte, jak i kryte baseny. Proponuje też inne atrakcje m.in. zjeżdżalnie, fitness club, lecznicze hydromasaże, jacuzzi solankowe, siłownię wodną i ścianki wspinaczkowe. W Parku Wodnym znajduje się restauracja, plac zabaw, salon gier i sklep z kostiumami kąpielowymi. 

Mieści się w północno-zachodniej części Krakowa, około 6 km od Rynku Głównego. Jest otwarty codziennie od 8 do 22. 

7 pomysłów na imprezy integracyjne

GOJump- Park Trampolin

Znajduje się na obrzeżach Nowej Huty w północno-wschodniej części Krakowa, około 9 km od Rynku Głównego. Oferuje liczne trampoliny, boisko do gry w zbijaka, tor przeszkód, boisko do koszykówki. Pamiętaj, by założyć wygodne ubrania bez ostrych lub zwisających elementów.  Skarpetki są obowiązkowe. Możesz je kupić w parku za niewielką opłatą. 

GoJump jest otwarty od rana do późnego wieczora siedem dni w tygodniu, z wyjątkiem Wielkanocy.