Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach dermatologicznych w Gliwicach

W powietrzu czuć zapach wiosny, przyroda budzi się i nastraja do życia. A jak jest z Twoją skórą? Skóry po zimie wymaga nieco większej troski. Duża różnica temperatur między powietrzem na zewnątrz, a ogrzewanymi pomieszczeniami jest dość spora. Ciepłe i grube ubrania oraz błędy w pielęgnacji sprawiają, że naturalne mechanizmy obronne skóry zostają osłabione. Uszkodzona bariera lipidowa i wysuszona skóra sprawiają, że nasza cera traci blask i staje się wiotka. Chcąc temu zapobiec najlepiej skorzystać z usług jakie oferuje dermatologia w Gliwicach. Jakie zabiegi dermatologiczne cieszą się największym zainteresowaniem klientek? 

Co oferuje dermatologia w Gliwicach? - cudotwórcze peelingi na wiosnę

Nowoczesna dermatologia w Gliwicach oferuje peelingi, które spokojnie można zrobić na wiosnę. Są one bezpieczne, gdyż nasza skóra nie staje się po nich nadwrażliwa na promienie słońca. Nie powodują widocznego złuszczania się,k dlatego też bez obaw możesz pokazać się światu. Stosując wiosenne peelingi Twoja skóra stanie się nawilżona, oczyszczona z zaskórników. Z twarzy znikną niechciane pory oraz skłonności do przebarwień. Buzia będzie wyglądała promiennie i świeżo.

Cieszącym się dużą popularnością zabiegiem, oferowanym przez dermatologię w Gliwicach, jest peeling antystresowo - odmładzający. Peeling migdałowy to powierzchniowy zabieg złuszczający. Świetnie sprawdzi się na wiosnę, ponieważ jest to formuła bez działania fotouczulającego. Po zastosowaniu peelingu skóra staje się oczyszczona, pozbawiona zrogowaceń, a dodatkowo cera uzyskuje rozświetlenie i nawilżenie. 

Dla cery wrażliwej i rumieniowej dermatologia w Gliwicach ma w swojej ofercie zabieg Sensi Peel od PCA Skin, który działa na wiele problemów skóry wrażliwej. Zadaniem peelingu jest przede wszystkim wygładzenie zmarszczek, oczyszczenie i zwężenie porów. Dzięki zabiegowi naskórek staje się grubszy. Po peelingu stosuje się maski wyciszające, które dają uczucie ukojenia i nawilżenia skóry. 

Jednym z najczęstszych “defektów” naszej cery są zaskórniki, które wyglądają na twarzy bardzo nieestetycznie. Dermatologia w Gliwicach przygotowała sposób, jak uniknąć tych niedoskonałości. Aby oczyścić skórę, spłycić zmarszczki oraz odświeżyć cerę stosuje się SensiPeel lub peeling migdałowy. Celem zabiegu jest unormowanie produkcji sebum oraz oczyszczenie i zwężenie porów. Dodatkiem, ktory wspomaga pożądany efekt zabieguu jest maska węglowa. Dzięki niej skóra zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń i ma działanie antybakteryjne. 

Najpopularniejsze zabiegi wykonywane w gabinetach dermatologicznych w Gliwicach

Oczyszczenie,  nawilżenie i odżywienie Aquapure - nowoczesne metody dermatologii w Gliwicach

Idealnym zabiegiem dla skóry pozbawionej blasku i nawilżenia będzie Aquapure! Ta nowoczesna metoda stosowana w dermatologii w Gliwicach łączy w sobie oczyszczenie, nawilżenie i odżywienie. Aquapure wykorzystuje hydropeeling próżniowy, w czasie którego aplikowane zostają koktajle bogate w substancje aktywne. Zabieg Auapure usuwa martwy naskórek, nadmiar sebum oraz wszelkie zanieczyszczenia znajdujące się na skórze. Ten rodzaj zabiegu przeznaczony jest dla każdej skóry - zarówno tej problematycznej, jak i wrażliwej.