Pomysły na prezent dla drugiej połówki

Mikołajki i Święta to idealny czas, by obdarować swoją ukochaną lub ukochanego czymś wyjątkowym. Czasem ludzie obdarowują się małymi drobnostkami, a czasem są to bardzo ciekawe i wyszukane prezenty. Oto pomysły na rozrywkowe prezenty.

Ciekawe pomysły na prezent

Oprócz tradycyjnych prezentów najbardziej w pamięci zapadają te wyjątkowe i niepowtarzalne. Świetnym pomysłem na prezent dla ukochanego bądź ukochanej łaknącej dużej dawki adrenaliny może być skok ze spadochronem. Jest to doskonały pomysł dla osób, lubiących przeżywać niezapomniane chwile. Występują też opcje skoków z podwójnym filmowaniem. Innym podobnym pomysłem na prezent może być skok na Bungee. Można zabrać ze sobą ukochaną, by towarzyszyła w tym wydarzeniu. Kupując skok w Krakowie odbywa się on z 90 metrów, występuje możliwość zakupu zdjęć czy filmu z tego zdarzenia. Coraz częściej wybieraną opcją na prezent jest lot w tunelu aerodynamicznym. To doskonała okazja do przeżycia unoszenia ciała bez użycia samolotu czy motolotni. Na miejscu otrzymuje się specjalny kombinezon, zaleca się by zabrać ze sobą jakieś wygodne obuwie sportowe. Dla fanów motoryzacji można zakupić przejażdżkę np. kultowym Fordem Mustangiem GT. To okazja do przejażdżki pod okiem instruktora 450 końmi mechanicznymi. Taka atrakcja np. w Krakowie trwa 25 minut, z czego 15 minut trwa sama jazda. Pełną dawkę adrenaliny dostarczy wizyta w Energylandzie, czyli Parku Rozrywki w Zatorze na południu Polski.

Pomysły na prezent dla drugiej połówki

Tańsze opcje prezentów

Dla osób, których budżet jest nieco ograniczony w przypadku prezentu dla drugiej połówki nie muszą się obawiać. Jest wiele innych pomysłów na ciekawe prezenty. Czasami wystarczy zakupić bilety do kina na ulubiony gatunek filmowy czy zabrać do Bagateli na lekką i komediową sztukę. Inną propozycją może być wyjście do Escape Roomu, po którym będziemy mogli stwierdzić jak się mają wspólne umiejętności współpracy. Zakup biletu do Parku Wodnego może okazać się strzałem w dziesiątkę dla osób, lubiących spędzać wolny czas, oddając się wodnym szaleństwom.