6 przydatnych gadżetów dla businessmanów

Gadżety mogą poprawić wydajność i efektywność pracy. Pasują do podstawowych artykułów biurowych, takich jak drukarki, komputery i routery. Zobacz, co może Ci się przydać.

Dell Latitude 7400 2 w 1

Oprócz czytnika linii papilarnych i bezdotykowego czytnika kart inteligentnych laptop Dell Latitude 7400 2 w 1 ma innowacyjną funkcję bezpieczeństwa. 14-calowy laptop korzysta z kamery na podczerwień. Wyczuwa, kiedy ktoś się zbliża, a następnie korzysta z technologii rozpoznawania twarzy Windows Hello, by odblokować urządzenie. Po odsunięciu Dell automatycznie się blokuje. Kolejną ważną zaletą jest niezwykle wytrzymała bateria. Producent twierdzi, że wystarcza nawet na 24 godziny.

BenQ InstaShow S WDC20

To elastyczny, bezproblemowy system prezentacji dla sal konferencyjnych. Nie wymaga oprogramowania. Gwarantuje rozdzielczość 4K, która jest idealna dla projektorów i płaskich wyświetlaczy.  Działa niezależnie od platformy i systemu operacyjnego. 

Najnowsze urządzenie BenQ eliminuje oprogramowanie i potrzebę podłączenia. Umożliwia błyskawiczne rozpoczęcie prezentacji. Video jest przesyłane z bardzo dobrą prędkością 60 klatek na sekundę (do 1080p) przy małym opóźnieniu. To oznacza brak wstrząsów ekranu i opóźnień.

 6 przydatnych gadżetów dla businessmanów

AirBar

To eleganckie, lekkie urządzenie, które natychmiast zmienia zwykłego laptopa w ekran dotykowy. Przymocuj pasek do dolnej części wyświetlacza laptopa za pomocą magnesów. Podłącz USB i już możesz pisać na ekranie. Urządzenie jest kompatybilne zarówno z laptopami z systemem Windows, jak i komputerami Mac. Małe firmy mogą w niego zainwestować, by poprawić interaktywność podczas konferencji, prezentacji i spotkań z klientami.

Zegar LED FiBiSonic

Jasne, możesz sprawdzić czas na dole monitora, ale jest to jednowymiarowe. Natomiast nowoczesny zegar LED FiBiSonic informuje również o dacie, wilgotności i temperaturze w skali Celsjusza lub Fahrenheita (Twój wybór). Oferuje też trzy alarmy. Możesz je ustawić za pomocą trybu sterowania głosem. 

Ma trzy ustawienia jasności oraz dwa tryby twarzy. Konsola wykonana jest z wytrzymałego, eleganckiego drewna. Zegar możesz naładować za pomocą kabla USB lub włożyć cztery bakterie AAA.

Apple Watch 5

Nasza apple watch 5 recenzja, przedstawia jego najważniejsze zalety. To obecnie najlepszy smartwatch na rynku. Obejmuje wszystko, co było świetne w poprzedniej wersji, a więc stylowy design, ciekawe funkcje fitness, potencjalnie ratujące życie narzędzia zdrowotne, zgrabne powiadomienia i aplikacji. Oprócz tego oferuje piękny, niegasnący wyświetlacz. Ma 32 GB wbudowanej pamięci.

FLIR ONE Pro

Przydatny dodatek plug-and-play pozwala lepiej przyjrzeć się otaczającemu światu. Wyróżnia się kompaktową i wytrzymałą konstrukcją. Coraz więcej branż decyduje się na urządzenia mobilne w codziennych operacjach. 

Po podłączeniu przez USB-C urządzenie przypina się do dolnej części telefonu. Działa jak rozszerzenie zwykłego aparatu. Cieplejsze obiekty pojawiają się w jaśniejszych kolorach. Ta technologia może się okazać niezwykle przydatna dla wielu specjalistów, np. inspektorów szukających nieszczelności izolacji, czy elektryków chcących znaleźć przyczynę zwarcia.