5 popularnych modeli Renault

Jeśli chcesz skorzystać z atrakcyjnej oferty, zarezerwuj auto z wyprzedzeniem. Zastanów się nad swoimi potrzebami i oczekiwaniami. Pomyśl, ile pieniędzy możesz przeznaczyć na wynajem samochodu. Zobacz, jakie modele Renault cieszą się największą popularnością.

Renault Zoe

To mały samochód elektryczny o imponujących osiągach i wyśmienitym zasięgu. Jest tani w prowadzeniu i wyposażony w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Co prawda, trzeba go częściej ładować niż droższe alternatywy, ale ma wiele zalet.

Nowy model Renault Zoe nie ma już dotychczasowego systemu informacyjno-rozrywkowego z dziwnie ukształtowanymi pokrętłami. Zamiast tego otrzymujesz nowoczesny układ deski rozdzielczej i atrakcyjny system rozrywkowo-informacyjny. W standardzie znajduje się cyfrowy wyświetlacz. Auto jest wygodne. Zapewnia komfortową i bezpieczną jazdę. Dzięki dużym oknom masz dobry widok z przodu, a sterowanie oświetleniem sprawia, że możesz płynnie pokonywać zakręty. Mocniejszy model 135 KM oferuje szybką ładowarkę. W ten sposób możesz go szybciej naładować.

 5 popularnych modeli Renault

Renault Clio

To mały hatchback z wygodnym wnętrzem i bardzo praktycznym bagażnikiem. Oferuje dobre standardowe wyposażenie. Zapewnia dużo radości z jazdy. Jasne. haczykowe reflektory wyglądają elegancko, a modele RS Line mają kilka dodatkowych, sportowych akcentów. Inteligentna, minimalistyczna deska rozdzielcza jest stylowa i funkcjonalna. Wszystkie materiały, oprócz kilku chropowatych, plastikowych elementów zlokalizowanych nisko na drzwiach, są miękkie i precyzyjnie skręcone. 

Warto też zwrócić uwagę na nowoczesny, praktyczny system informacyjno-rozrywkowy. Jest logiczniej uporządkowany niż w innych modelach Renault.

Renault Kadjar

To przestronny SUV, który sprawdzi się świetnie zarówno na krótkie, jak i dalekie dystanse. Jest praktyczny, bezpieczny i komfortowy. Wyróżnia się czarnymi, kontrastowymi wykończeniami na zderzakach i nadkolach. Wyposażony jest w duże, aluminiowe felgi, chromowane wykończenia. 

W środku znajduje się cyfrowy wyświetlacz i nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym. Możesz regulować siedzenia i kierownicę. Dzięki temu zyskujesz dużo miejsca na nogi. Bagażnik jest wystarczająco pojemny, by pomieścić cały bagaż. 

Niezależnie od tego, który silnik wybierzesz, Renault Kadjar jest całkiem wygodny w prowadzeniu. Sprawdzi się doskonale zarówno w mieście, jak i na autostradzie.

Renault Kangoo

Renault rozwijało Kangoo na przestrzeni lat i teraz jest wyposażone we wszystkie systemy bezpieczeństwa wymagane od nowoczesnej furgonetki. Oferuje przydatne rozwiązania, takie jak Hill Start Assist i Grip Xtend, wraz z elektroniczną kontrolą stabilności i ABS.

Oferuje tylną klapę dachową, która pozwala przewozić nawet dłuższe przedmioty. Renault Kangoo jest stosunkowo tani w eksploatacji.

 5 popularnych modeli Renault

Renault Megane

Jest praktyczny, wygodny, ekonomiczny i dobrze wyposażony. Świetnie prowadzi się go w każdych warunkach. Jeśli szukasz klasycznego, przestronnego i niedrogiego samochodu, koniecznie zwróć uwagę na Renault Megane. W środku znajduje się nowoczesny system informacyjno-rozrywkowy z ekranem dotykowym. Standardowe wyposażenie obejmuje nawigację satelitarną, łączność ze smartfonami Apple CarPlay i Android Auto, dwustrefową klimatyzację, bezkluczykowy dostęp i uruchamianie, Bluetooth, tempomat, światło do jazdy dziennej LED oraz zestaw akcesoriów bezpieczeństwa.

Materiał przygotowany przy współpracy z Traficar - wynajem aut dla firm .