NEOHOTEL AIRPORT

Osoby wyszukujące frazę airport hotel Kraków natknąć się mogą na ofertę NEOHOTELU. To hotel zlokalizowany w okolicach lotniska Balice w Krakowie. To świetne rozwiązanie dla osób, które kolejnego dnia o bardzo wczesnych porach rannych mają samolot, bądź przeciwnie wylądowały w wieczorowych godzinach czy nawet nocnych. To także rozwiązanie dla osób, których lot został przełożony bądź odwołany w danym dniu.

O hotelu

Hotel airport mieści się w okolicach Krakowa, a dokładnie w miejscowości o nazwie Rząska. To miejsce dedykowane przede wszystkim podróżującym samolotem, którzy chcą wynająć pokój blisko lotniska imienia Jana Pawła II w Balicach. Dystans z Aiport Kraków do hotelu to około 5 minut drogi, dla podróżujących samochodem osobowym. Dzięki dobremu usytuowaniu NEOHOTELU, to jest blisko autostrady A4, która dysponuje łatwym i szybkim dostępem z wielu stron Polski i krajów sąsiednich. Warto wiedzieć, że krakowskie lotnisko posiada połączenia do bardzo dużej ilości miast w Europie oraz zwłaszcza w okresie letnim organizuje loty czarterowe.

NEOHOTEL AIRPORT

Oferta Neohotelu

Hotel Airport blisko Krakowa w swojej ofercie dysponuje siedmioma pokojami, przeznaczonymi dla dwóch osób, dziesięcioma pokojami, występującymi w formach studio oraz przestrzennym apartamentem dla rodzin. Każdy z tych pokoi wyposażony jest w urządzenia o wysokim standardzie, jak np. telewizor, a także te, które są niezbędne do funkcjonowania czy higieny, czyli łazienka z prysznicem, potrzebne meble oraz dodatkowo hotel oferuje darmową wodę mineralną w butelkach. Każdy poranek wita gości hotelowych śniadaniem, przygotowanym w formie bufetowej, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy dań ciepłych jak i zimnych. Po ciężkich podróżach czy przed użytkownicy hotelu mogą skorzystać z oferty baru, który dostępny jest w porach wieczorowych. Niewątpliwie przyjazną rzeczą jest darmowy parking na terenie hotelu, dostęp do WiFi na całej powierzchni budynku oraz ogród, dla tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu czy grillować ze znajomymi. Hotel nie ma problemu z przyjmowaniem zwierząt domowych, więc właściciele podróżujący ze swymi pupilami nie muszą się o to obawiać. Ponadto, hotel ten jest głównie przeznaczony dla turystów, ale i także dla osób z branży biznesowej oraz dla większych grup zorganizowanych, dla których hotel przygotował mniejsze ceny noclegów ze względu na dużą liczbę osób. Dla takich grup istnieje możliwość zorganizowania kameralnych imprez integracyjnych czy towarzyskich.

Warte zobaczenia miejsca blisko hotelu

Droga z Airport Hotel do Krakowskiego Rynku wynosi zaledwie 8 km, więc turyści, którzy chcą poczuć klimat tego miejsca bez problemów mogą z tej okazji skorzystać. Osoby, które preferują bardziej aktywny tryb życia mogą wybrać się do pobliskiego ZOO, napawać się tlenem w okolicznym Lasku Wolskim, zrelaksować się w ośrodku wypoczynkowym nad zalewem w Kryspinowie, wybrać się na basen oraz pograć w tenisa w Zabierzowie lub w golfa w Paczółtowicach czy zwiedzić Opactwo Benedyktynów w Tyńcu.

airport hotel Kraków